Motolublin.pl Strona Główna
 FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Album | Rejestracja Profil | Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: JunioR
Sro 14 Lut, 2007
Regulamin
Autor Wiadomość
JunioR 
Administrator


Zaproszone osoby: 4
Auto: passat
Pomógł: 7 razy
Wiek: 31
Dołączył: 11 Lut 2007
Skąd: Lublin
  Wysłany: Pon 12 Lut, 2007   Regulamin

1. Nie łam regulaminu!
Niedozwolone jest zakładanie wątków o treści reklamowej, wypisywanie tych samych wątków w różnych działach oraz umieszczanie treści łamiących prawa autorskie.
2. Zanim zapytasz...!
Zanim przedstawisz swój problem, poszukaj w dziale problemów rozwiązanych, czy już ktoś wcześniej nie rozwiązał Twojego problemu. Pamiętaj też, że możesz skorzystać z Wyszukiwarki
3. Umieszczaj wątek tam, gdzie jego miejsce!
Przyczyni się to zapewne do szybszej odpowiedzi a także do zachowania porządku na Forum. Pamiętaj również, że wątek umieszczony w niewłaściwym dziale może zostać przeniesiony. Wtedy sam będziesz miał problemy z jego odnalezieniem.
4. Nie dubluj wątków!
Jeśli masz problem, lub potrzebujesz porady napisz tylko jeden wątek w tym dziale, który najbardziej pasuje do tematu Twojej wypowiedzi. Pamiętaj, że zdublowane wątki mogą być usunięte - wtedy sam będziesz miał kłopoty z jego znalezieniem.
5. Dobrze sformułuj temat!
Dobrze ujęty temat oddający to, czego dotyczy wątek to klucz do wysokiej czytelności oraz dobra wskazówka dla innych. Dlatego pamiętaj, aby nie nadawać tytułów w stylu "POMOCY!!!", "Mam problem", "Ważne!", "Awaria", "Błąd" lub podobnie. Zamiast tego postaraj się opisać w kilku słowach istotę problemu.
6. Nie nadużywaj formatowania!
Na Forum można pisać zarówno czcionką pogrubioną ([b]) jak i kursywą ([i]). Jednak pamiętaj, aby nie nadużywać formatowania. Wykorzystuj je tylko wtedy, kiedy przyczyni się do poprawy czytelności informacji lub chcesz zaakcentować jakiś istotny fakt. Natomiast pisanie całej swej wypowiedzi np. czcionką pogrubioną jest niemile widziane przez innych. Zanim zaczniesz pisać upewnij się także, czy nie masz włączonego Caps locka.
7. Unikaj zbędnych dyskusji!
Staraj się nie podejmować zbędnej polemiki. Z założenia nikt nikogo nie chce obrażać; nikt też nie uznaje się za fachowca. Niepotrzebna wymiana zdań niezwiązana z tematem tylko zaśmieca Forum i z pewnością sprawia przykrość autorowi wątku. Dlatego sytuacje konfliktowe najlepiej pozostaw moderatorom. Pamiętaj też, że wszelka krytyka będzie przyjęta tylko i wyłącznie wtedy, kiedy będzie konstruktywna.
8. Nie zapomnij podziękować!
Nie chodzi tu tyle o życzliwości ile o wskazówkę dla innych, którzy spotkają się z podobnym problemem. Jeśli dzięki radom zawartym na Forum udało Ci się rozwiązać problem to poinformuj o tym oraz zaznacz, jakie zabiegi i czynności bezpośrednio się do tego przyczyniły!
9. Pisz poprawnie
Na Forum możesz pisać dowolnym stylem, jednak pamiętaj, aby treść była czytelna dla innych użytkowników.
Znaczna część z nich gdy zobaczy słowa "jush", "goopi", "tesh", "pozdroofka" itp., może zignorować Twoją wypowiedź - i najpewniej to zrobi - czym znacznie zmniejszysz szanse na otrzymanie pomocy.
Nie stosowanie znaków interpunkcyjnych, wielkich liter oraz wyraźnego podziału na akapity również znacząco zmniejsza czytelność wypowiedzi. W najgorszym wypadku Twoja wypowiedź może się w ogóle nie doczekać odpowiedzi.Używanie polskich znaków nie jest konieczne, choć wskazane. Sporadyczne, drobne błędy jakkolwiek nie zmniejszą znacząco czytelności wypowiedzi, to jednak pamiętaj - im ona poprawniejsza, tym więcej ludzi na nią odpowie.
10. Wypowiedzi publikowane przez Użytkowników na Forum nie mogą:
- wzywać do popełnienia przestępstw, być sprzeczne z zasadami współżycia społecznego, wzywać do nienawiści rasowej, wyznaniowej czy etnicznej, ani propagować przemocy,
- zawierać treści rasistowskich, ksenofobicznych i antysemickich
- zawierać treści obscenicznych i obraźliwych, naruszać zasad Netykiety,
- naruszać praw autorskich, znaków towarowych lub innych praw podmiotowych jakichkolwiek osób trzecich ani zachęcać do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania,
- zawierać wirusów ani jakichkolwiek innych rozwiązań destrukcyjnych,
- zawierać linków do innych for o tej samej tematyce.
- zabrania się używania słów powszechnie uznawanych za wulgarne ( używanie * zamiast liter nie załatwi sprawy)
11.Władze forum zastrzegają sobie prawo do kontrolowania treści wypowiedzi i ich modyfikowania, a nawet do usuwania z Forum wypowiedzi, które nie są zgodne z regulaminem.
12. Zakazuje się posiadania dwóch i większej ilości kont na forum. Również zakładania drugiego jeżeli poprzednie zostało zablokowane lub usunięte z powodu złamania regulaminu.
13. Zastrzegamy sobie prawo do zablokowywania dostępu do Forum Użytkownikom, którzy notorycznie naruszać będą postanowienia niniejszego Regulaminu.
14. Zakaz używania skryptu [ you ]
15. Prosimy o nie wrzucanie zdjęć na serwer forum. Jest wiele zewnętrznych serwerów , na których bez problemu można umieścić swoje zdjęcia. W razie problemów prosimy o kontakt z administracją.
16. Uwaga! Forum motolublin.pl zastrzega , że za treść pisaną w tematach/postach , wrzucane zdjęcia , linki oraz inne pliki odpowiada sam autor postu. Władze forum zastrzegają, że nie będą ponosić odpowiedzialności za treść umieszczoną przez użytkowników forum!

Inne:
Kary za złamanie regulaminu
3 ostrzeżenia = zakaz pisania na forum
4 ostrzeżenia = całkowity zakaz wejscia na forum

Prosimy o przestrzeganie regulaminu. Życzymy mile spędzonego czasu na forum.

Wszelkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się na forum (zwanym dalej "Forum") autorstwa właściciela domeny i forum internetowego (zwanego dalej "Autor") chronione są prawami autorskimi, i ewentualnie, innymi prawami pokrewnymi. Autor posiada wszelkie prawa do zawartości plików Forum, włącznie z prawem do ich kopiowania - w tym zdjęć, grafik, tekstów, oprogramowania, dokumentacji i wszelkich innych danych autorstwa Autora nazywanych dalej "Materiałami".

Użycie skopiowanych lub pobranych Materiałów w celach komercyjnych lub użycie ich w wydawnictwach komercyjnych bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Na stronach Forum mogą występować zarejestrowane lub / i niezarejestrowane znaki towarowe, nazwy, loga firm (nazywane dalej zbiorczo jako "Znaki Towarowe") Serwisu, innych firm lub organizacji. Użycie Znaków Towarowych bez zgody właścicieli jest zakazane.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Tuning v.0.4 created by CMP :: Theme based on info-tuning.com

"Copyright 2007 JunioR"