Motolublin.pl Strona Główna
 FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Album | Rejestracja Profil | Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Ranking myjń bezdotykowych w Lublinie ("karczerowe"
Autor Wiadomość
krecik151 
PUGomaniak

Auto: Clio II
Wysłany: Sob 21 Lis, 2009   Ranking myjń bezdotykowych w Lublinie ("karczerowe"

Chciałbym poznać Wasze opinie na temat takich myjek w Lublinie. Skłoniło mnie do napisania po wydaniu 14 zł, a i tak dobrze nie umyłem auta....

Byłem jak na razie w 2.

Pierwsza
Aleja Witosa 3 http://www.hestar.pl/
Jestem bardzo, ale to bardzo zadowolony z tej myjni.
Może nie ma, oszałamiającego ciśnienia w karcher-ze, ale spokojnie można umyć auto. Szeroki strumień wychodzi z dyszy, więc nie trzeba bawić się po centymetrze. Wrzucam 5 zł i myję z pianą dobrze zabrudzone auto (307). Spokojnie starcza mi czasu. Póżniej 2 zł i spłukiwanie wodą z sieci. I samochód dokładnie umyty. Już parę razy myłem i jestem bardzo zadowolony z tej myjni. Fakt, że to drugi koniec miasta dla mnie, ale jednak warto.

Druga
Byłem dziś na ul. Nałęczowskiej w Hanesco na myjce. Byłem trochę zdziwiony, że są 2 pistolety. ALe dałem radę. Wrzuciłem 5 zł i zacząłem tym 1 programem tzw. proszek. Gówno daje, więc szkoda pieniędzy. Później już piana. Było by super, gdyby z karchera wydobywał się szeroki strumień wody z pianą. Niestety tylko malutki strumień. Mycie zabrudzonego auta to męka. Bo przecież z daleka nic nie umyje, trzeba przy lakierze centymetr po cm. Totalna lipa. Zanim jedną stronę umyłem jako tako to mi zjadło 5 zł. Leci ten kredyt jak głupi. Później następne 5 zł na drugą stronę auta. Nawet nie wiem, kiedy się skończył kredyt, a jeszcze mi dupa auta została do umycia. Czyli nastepne 2 zł. + 2 zł spłukiwanie.
Teraz jak wyschło to widzę jak tragicznie umyłem przez to, że tak kredyty szybko leciały. A nie chciałem znowy wrzucać następnej 2 zł. Szyby całe w brudzie....

Totalna porażka. Mycie za 14 zł, a i tak nie umyłem dokładnie auta.

O takich rzeczach jak dobry odpływ spod auta to nie ma co myśleć, woda stoi i brodzisz w niej. O za krótkich wężach nie chce mi się nawet gadać. Totalna tragedia. Witosa bije na głowę. Nawet o wiele więcej miejsca jest na stanowisku. Nie trzeba się przeciskać między ścianą, a samochodem jak to jest w Hanesco.... Plus na Witosa są trzymaki do wycieraczek gumowych, które sobie również można umyć. Na Nałęczowskiej tego nie widziałem.

Ostrzegam przed stratą kasy.

Czekam na Wasze opinie. Ktoś był w GALI na bezdotykówce ?
Wiem też, że jest na Turystycznej i mają otwierać na Kraśnickich przy skręcie do Motycza.

pawela 

Auto: BMW 330i Touring
Wysłany: Sob 21 Lis, 2009   

krecik151 napisał/a:
Byłem dziś na ul. Nałęczowskiej w Hanesco na myjce. Byłem trochę zdziwiony, że są 2 pistolety. ALe dałem radę. Wrzuciłem 5 zł i zacząłem tym 1 programem tzw. proszek. Gówno daje, więc szkoda pieniędzy. Później już piana. Było by super, gdyby z karchera wydobywał się szeroki strumień wody z pianą. Niestety tylko malutki strumień. Mycie zabrudzonego auta to męka. Bo przecież z daleka nic nie umyje, trzeba przy lakierze centymetr po cm. Totalna lipa. Zanim jedną stronę umyłem jako tako to mi zjadło 5 zł. Leci ten kredyt jak głupi. Później następne 5 zł na drugą stronę auta. Nawet nie wiem, kiedy się skończył kredyt, a jeszcze mi dupa auta została do umycia. Czyli nastepne 2 zł. + 2 zł spłukiwanie.
Teraz jak wyschło to widzę jak tragicznie umyłem przez to, że tak kredyty szybko leciały. A nie chciałem znowy wrzucać następnej 2 zł. Szyby całe w brudzie....

100% popieram, w dodatku mają jakąś zakamienioną wodę, czarne auto po 'umyciu' jest pełne szarych smug.

Korzystałem za to z myjni na Turystycznej i problemu nie było, za 5zł pięknie umyłem Civika

misiek 
Lokalny patriota

Zaproszone osoby: 69
Auto: vag

krecik151 napisał/a:
Czekam na Wasze opinie. Ktoś był w GALI na bezdotykówce ?

Polecam
Za 5 zl myje cale samochod lacznie z dywanikami albo bez dywanikow + troche wosku :)
Wiekszosc taksowkarzy myje w gali albo na witosa

Gelek 
Forumowy haker

Zaproszone osoby: 2
Auto: EK3

Byłem ostatnio z kumplem na orlenie na turysyczniej, jakby się sprężyć za 3zł (czyli jeden żeton) można umyć cały. Wrzucił 2 żeby dobrze umyć, skończył mycie a jeszcze dużo kredytu zostało. Z efektu nie byliśmy zadowoleni, szare smugi po wodzie i tłuste ślady znaczy że nawet piana nie była rewelacyjna.
Nie polecam jeśli ktoś ma bardzo zabrudzone auto. Ja swoje golfa w kombi umyłem za 2 żetony razem z woskiem :D Był mało brudny i w dzień wyglądał nawet nawet.
Tego samego dnia pojechaliśmy pod Gale żeby odkurzyć i widzieliśmy jak ktoś mył. Widać było że daje rade ta myjka :)

Dejot 
junkie

Zaproszone osoby: 666
Auto: coupe

I ja pod gala tryskam i nie narzekam ;)

JunioR 
Administrator

Zaproszone osoby: 4
Auto: passat
Wysłany: Nie 22 Lis, 2009   

ja na witosa , bo mam pod nosem :) za 6 zł myje cały samochów korzystając ze wszystkich programów :)

lukasz2461 

Auto: Clio 2.0

tez polecam witosa

marsel 
Zasłużony dla forum
mechanik

Auto: złom

witosa jest ok, nie mam zastrzezeń
hanesco porazka, nie myje i jeszcze białe smugi i zacieki zostają
turystyczna nie wiem jak teraz ale jeździłem przed otwarciem na witosa i kiepska była, też straszne smugi zostawały i mało piany, może teraz się poprawiła, ale za daleko mam
trystyczna olren przy leclercu, tam myje jak mam ochote na mycie z gąbką, nikt sie nie piekli w kolejce bo większość tam tak myje
na gali nie byłem, może wyprubuje niedługo

WaNaS 
instruktor

Auto: 308 SW / Fabia
Wysłany: Pon 23 Lis, 2009   

na topolowej cos nowego otwieraja caly czas widze reklamy;)

Juzek 
fuck jdm be original

Wysłany: Wto 24 Lis, 2009   

Hanesco to porazka po calosci ! :( mam najblizej ale juz wiecej tam nie pojade... nie domywa, szybko ucieka kasa, smugi itp... poracha !

JunioR 
Administrator

Zaproszone osoby: 4
Auto: passat

Z moją ciężarówką niestety nie poradziła sobie myjka na Witosa :] za dyche nie umyłem tego syfu :D ale do niej to by sie przydał karcher z duzo większym ciśnieniem :) przynajmniej dało sie wjechać i wyjechać bez problemu

djmixtur 
CentoManiak

Zaproszone osoby: 1
Auto: SC, Opel Combo

Gala - Aqua spa
nigdy kolejek - zadaszone

misiek 
Lokalny patriota

Zaproszone osoby: 69
Auto: vag

djmixtur napisał/a:

Nie wiem kiedy myjesz ale czesto nawet 5-6 sie ustawiam, tyle ze chwila moment minuta piec i nastepny szybciutko.

djmixtur 
CentoManiak

Zaproszone osoby: 1
Auto: SC, Opel Combo
Wysłany: Sro 25 Lis, 2009   

misiek napisał/a:
djmixtur napisał/a:

Nie wiem kiedy myjesz ale czesto nawet 5-6 sie ustawiam, tyle ze chwila moment minuta piec i nastepny szybciutko.

czyli mam szczęście
myślałem że mało ruchliwa myjnia kiedy przyjadę nikogo nie ma
nawet ostatni spota mieliśmy z 1,5 h byliśmy i jeden klient był

Stacho 
siła ! kurda !

Auto: Impreza JDM
Wysłany: Czw 26 Lis, 2009   

ja też na Witosa myje bo jest elegencko :) za 5taka daje rade umyć całe auto :)
na Turystycznej odmawiam słabe ciśnienie jak dla mnie i nie myje dokładnie auta

Odpowiedz do tematu