Motolublin.pl Strona Główna
 FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Album | Rejestracja Profil | Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Gdzie na wakacje?
Autor Wiadomość
Robercik 

Auto: BMW E39 528iT
Wysłany: Wto 19 Kwi, 2016   

nie bylem, ale znam kogos, kto byl.. ;-)
a na powaznie, sam zastanawiam sie nad miejscami typu Albania, ale i... Armenia czy Gruzja..

Moze ktos cos doda ciekawego odnosnie takich mniej popularnych miejsc

bonus89 

Auto: R200
Wysłany: Wto 19 Kwi, 2016   

Ja bym się chętnie dowiedział czegoś o Maroku, jeśli ktoś będę wdzięczny za pw :)

Mała 

Wysłany: Sro 04 Maj, 2016   

Tak i to zarezerwowane od dobrych kilku miesięcy ( zabukowaliśmy sobie nocleg już na początku lutego).Jedziemy do Sopotu gdzie mamy taki apartamencik:
http://www.dhapartamenty....platinium-.html

Akurat wystarczy na dwie pary a wynajęcie było o wiele tańśze niż wynajęcie pokoju w hotelu ( były również i tańsze mieszkania na stronie ale nam zalezało na najlepszej lokalizacji. Ten znajduje się na najlepszej ulicy w Sopocie. I to w bezpośrednim sąsiedztwie plaży. Tak więc wychodzi się z mieszkania i jest się praktycznie od razu na plaży.

Endles 

Wysłany: Pią 27 Maj, 2016   

Spoko opcją zagraniczną jest np. Tunezja, zwłaszcza jak jedziesz grupą, bo daje wybór. Kto chce - może się smażyć z drinkiem na plaży, kto chce - może sobie zwiedzić Kartaginę czy którąś z Medyn (Susa <3).

misiek 
Lokalny patriota

Zaproszone osoby: 69
Auto: vag
Wysłany: Nie 29 Maj, 2016   

Te rejony wcale nie sa spoko aktualnie z uwagi na sytuacje polityczna.

Endles 

Wysłany: Wto 31 Maj, 2016   

Wiesz, to samo można powiedzieć np. o Paryżu. Nawet w Warszawie bywa ostatnio niespokojnie :D: Nigdy nie chciałem dopuścić, by paraliżował mnie strach. Począwszy od skoku na bungee aż po wakacje. Można co prawda bać się i nie wychodzić z domu, ale co to za życie ;)

lucjan

Wysłany: Wto 09 Sie, 2016   

No niby tak ale powiem Wam,ze sam czułbym sie jednak bezpieczniej w europejskim kraju niż w kraju arabskim. Nawet jeśli miałaby to byc Francja czy Belgia. Przynajmniej większość ludzi ma naszą europejską mentalność. W krajach takich jak Tunezja czy Egipt może być z tym rożnie. My wypoczywaliśmy w tym roku nad polski morzem. Wiele osób mówi,ze nad morzem jest kiepsko, wiele turystów i jest drogo ale się z tym nie zgadzam. Udało nam się zabukować fajny pensjonacik w Sarbinowie, konkretnie : http://www.e-wczasy.pl/wi...m-od-morza,8123 . Dobry standard, blisko morza. Miejscowość nie jest tak zatłoczona tak wiec możńa wypocząć.

arturh

Wysłany: Wto 30 Sie, 2016   

W Polsce jest masa interesujących miejscówek w które można pojechać.
Jadąć za granicę - szczególnie poza kraje UE, trzeba się liczyć z dodatkowym ubezpieczeniem zdrowotnym. Można próbować minimalizować koszta, zakładająć kono walutowe.
Mimo wszystko w kraju mi się taniej i lepiej wypoczywa.
Ostatnio zmieniony przez kudlaty Sob 17 Wrz, 2016, w całości zmieniany 1 raz  

BrzozkaLbn 

Auto: Jetta/Colt

Wysłany: Czw 08 Wrz, 2016   

Ma ktoś jakieś godne polecenia noclegi w Zakopanem? Interesuje mnie centrum w okolicy Krupówek.

A co do wakacyjnych wyjazdów to polecam Bułgarię, dwa lata z rzędu byłem z rodziną w miejscowości Byala. Dużo ciekawych miejsc do zwiedzania, tanie żarcie oraz alkohol i co najważniejsze pewna pogoda.

pita44

Wysłany: Pią 03 Lut, 2017   

BrzozkaLbn napisał/a:
Ma ktoś jakieś godne polecenia noclegi w Zakopanem? Interesuje mnie centrum w okolicy Krupówek.

A co do wakacyjnych wyjazdów to polecam Bułgarię, dwa lata z rzędu byłem z rodziną w miejscowości Byala. Dużo ciekawych miejsc do zwiedzania, tanie żarcie oraz alkohol i co najważniejsze pewna pogoda.

Hotele są dosyć drogie ( mam wrażenie,ze ceny prawie dwukrotnie podskoczyły w ostatnich latach, szczególnie jeśli chce się mieszkac blisko krupówek). Poszukaj sobie mieszkania do wynajęcia. W przypadku wyjazdu w kilka osób to najbardziej opłacalna opcja noclegowa bo cena noclegu rozkłada się na ileś tam osób. http://www.sunandsnow.pl/index.php

Co do Bułgarii to jakoś nie jestem przekonany. Większość hoteli na zdjęciach wyglada jak z poprzedniej epoki.

BrzozkaLbn 

Auto: Jetta/Colt

Wysłany: Pią 03 Lut, 2017   

Człowieku patrz kiedy ja tego zakopca szukałem... A co do bułgarskich hoteli to byś się zdziwił. Dwa lata z rządu byłem w tej samej miejscowości i nowe hotele oraz apartamentowce rosną jak grzyby po deszczu ich standardy bardzo dobre.

Dragon 1991 

Wysłany: Wto 07 Lut, 2017   

Spam, reklama, lokowanie gowna
Ostatnio zmieniony przez misiek Sro 08 Lut, 2017, w całości zmieniany 1 raz  

jotalas

Wysłany: Wto 07 Lut, 2017   

ja w tym roku zostaje w domu

piotrus 
Element aspołeczny

Auto: Łopel
Wysłany: Sro 08 Lut, 2017   

Dobrze wiedzieć. A wyżywienie w miarę spoko? I jak to kasowo wychodzi?

monk

Wysłany: Czw 06 Kwi, 2017   

Jeszcze nie mamy w sumie sprecyzowanego gdzie się konkretnie wybieramy ale mam na oku.... Portugalię. Znajomy jakiś czas temu wrócił z Madery. Bardzo mu sie tam podobało. My z kolei z żoną zastanawiamy się czy nie zaplanować sobie wakacji na Algarve.

Był ktos moze w tych okolicach? Orientujecie się jak wyglada tam pogoda w lipcu? Da się wytrzymać czy jednak lepije jest zaplanować sobie coś na wrzesień - październik ????
SPAM
Ostatnio zmieniony przez kudlaty Sro 31 Maj, 2017, w całości zmieniany 2 razy  

Odpowiedz do tematu