Motolublin.pl Strona Główna
 FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Album | Rejestracja Profil | Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Bankowe Auta
Autor Wiadomość
Gołąbek 

Auto: Xsara VTS
Wysłany: Wto 19 Lut, 2013   Bankowe Auta

Witam !

Chciałbym polecić firmę mojego znajomego "Bankowe Auta". Zajmuje się ona importem i sprzedażą aut. Nie będę się za bardzo rozpisywać a zainteresowanych odsyłam na stronę http://bankoweauta.pl/ , na której znajdziecie więcej informacji.

Od siebie mogę jedynie dodać, że auta są naprawdę w świetnym stanie i z bardzo dobrym wyposażeniem. Przykładem może być autko moich rodziców kupione właśnie w tej firmie : Citroen C5 3,0 V6 Kombi 2005r. - do pełnego wyposażenia brakuje mu jedynie fabrycznej nawigacji, a poza tym jest wszystko(pełna elektryka siedzeń, skóra, dwustrefowa klima, skrętny xenon itp. itd.) no i było w bardzo przystępnej cenie ;)

Tak więc jeżeli ktoś szuka auta, bądź chce sprzedać swoje, szczerze mogę polecić tę firmę. Oczywiście na hasło "motolublin", lub na powołanie się na moją osobę możecie liczyć na zniżkę lub negocjację ceny.

NIKON 
Administrator

Auto: Civic Type S EP2
Wysłany: Nie 25 Sty, 2015   

W zeszłym tygodniu oglądałem jedno z aut od Bankowe Auta. Koniec końca okazało się, że samochód jeszcze miesiąc wcześniej nie miał jednej strony... Twój kolega szedł w zaparte do samego końca.

Pozdrawiam

QSY 
Oldboy

Auto: W140
Wysłany: Pon 26 Sty, 2015   

NIKON masz jakieś dowody na to że wóz nie miał boku? sam jestem ciekaw o co kaman bo znam gosci i raczej sprzedawaniem gówna się nie trudnią bo włąsnie są takie sytuacje jak teraz, wiec raczej juz takiego kupili i nie wiedzą o jego wczesniejszej historii.

Dzwoń całą dobę na numer 607 804 811 lub bezpośrednio do mnie 510 351 123 !!

DriftIsPassion 
RWD fanatyk

Zaproszone osoby: 3
Auto: BMW

QSY napisał/a:
gówna się nie trudnią bo włąsnie są takie sytuacje jak teraz, wiec raczej juz takiego kupili i nie wiedzą o jego wczesniejszej historii.

no jak sie zajmują sprzedażą i importem aut i gównem nie trudnią to napewno nie wiedzieli, że był bity - jeśli faktycznie był.. no bo skąd mieli wiedzieć :roll:

NIKON 
Administrator

Byłem z kolegą, który doskonale zna te auta (ma flotę aut marki Volvo). Sprzedawca chciał pokazać, że auto jest eleganckie i wyjął swój czujnik lakieru. Sprawdził auto bardzo wybiórczo. Wtedy zaproponowałem, że pojedziemy do ASO i jeżeli faktycznie auto nie ma szpachli na sobie, to kupuję. Jak jest, to nie płacę za przegląd i wychodzę.

Powiedział od razu, że się nie zgadza na to rozwiązanie. Wtedy kolega wziął czujnik lakieru i zaczął sprawdzać newralgiczne miejsca, które w ASO przy nim już nie raz sprawdzali. Prawy tył, między drzwiami a kołem nie miał nawet skali. Lakier już zaczął tam "ściekać" i pękać. Po otwarciu drzwi, na karoserii czuć było fałdy lakieru.

Czy mam dowód, że sprzedawca twierdzi, że auto jest igła i nigdy nie miało nawet stłuczki? Tak, z racji zawodu, mój telefon nagrywa wszystkie rozmowy telefoniczne.

Chcecie, kupujcie tam auta. Przecież Wam nie bronię. Ja tam jednak już nigdy nie pojadę.

Dementor 

Auto: złota strzała

http://bankoweauta.pl/akt...r-design-2007-r

o to to ?

Misio 

Auto: Peugeot 206 GT3500

Kolega też kiedyś był u nich po hondę civic która miała ślady które mogły wskazywać na spawanie ćwiartki z przodu. Gościu po tych słowach zaczał się awanturować i straszyć sądem bo to wszystko nie prawda i samochód jest tip top.

NIKON 
Administrator

Dementor napisał/a:
http://bankoweauta.pl/aktualna-oferta/356-volvo-c30-18f-r-design-2007-r

o to to ?

To samo,

Auto w stanie IDEALNYM w pięknej sportowej wersji R-design!
Kolor: czerwony, Bezwypadkowy

;)

Wasyl 
4v/cyl lover

Auto: Kadet GSi, Senator

NIKON, jeśli chcesz, to znajomy ma takie Volvo, ze szwajcu wzięte, tyle, że szare. Dziabnięte przodem było, ale bez żadnych szkód praktycznie - zmieniony zderzak (właśnie na R Design) i polakierowana maska, błotniki oryginał, reflektory oryginał.

Odpowiedz do tematu