Motolublin.pl Strona Główna
 FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Album | Rejestracja Profil | Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Kills & Racing
Autor Wiadomość
Dawidow 

Auto: Lancia i alfa
Wysłany: Czw 10 Maj, 2007   Kills & Racing

Wiadomo o co chodzi?? opisujemy kille i inne przygody na drodze ;)

Misiek_lbn 

Zaproszone osoby: 2
Auto: Evo VII
Wysłany: Wto 24 Lip, 2007   

zanabywszy piwo w stokrotku, wytoczyłem się z wyjazdu przy statoilu z zamyusłem skręcenia w prawo i przewiezienia 4 liter przez moją ex-dzielnicę...
ustawiam się na prawym pasie, ale bez kierunku, czekając że może coś podjedzie na lewy pas...
w lusterku pojawia się jakiś kurdupel przemieszczający się całkiem dobrą prędkością, i ustawia się obok...
patrzę a to Pug 106 XSI chyba wersja, w każdym razie ta mocna :)
stockowa fela, czarniutki, naklejka shift-r na boku :mrgreen:
a w środku piękna niewiasta o włosach koloru chyba czarnego, ładnej buzi i figurze też raczej :spoko:
pomyślałem że podenerwuje dziewczonkę jadąc obok, i sprawdzę jej reakcję...
pojawia się zielone, i ruszamy...
2 włożona i przy ok 2.5 tyś słyszę że koleżanka daje w rure, więc nei czekam na nic, tylko robię to samo ]:>
jako że poczyniła to chwilkę wcześniej, więc jest ok pół maski z przodu...
notorycznie się zbliżam, i przy ok 5.5 tyś obr u mnie słyszę jak ona wbija 3, i to był jej koniec, bo u mnie ładnie dociąnąłem do 6 200 i zzmiana na 3 :)
wyprzedziłem, zjechałem na jej pas, i powoli sobie zwalniałem :)
jechała za mną abramowicką(jechałem 50 km/h :mrgreen: ), ale już nie dała się podpuścić :(
fajny wyścig, a dzieuszka może utrzeć nosa niejednemu kozakowi :spoko:

Dawidow 

Wysłany: Sro 25 Lip, 2007   

A może to nie była dokładnie wersja 94konna tylko 75konna, ona też ładnie śmiga. Z prawdziwym Xsi 94KM byś miał więcej problemów. Troche słabo zrozumiałem opis kila ;)
no chyba że koleżanka nie cisnęla do końca obrotów
jeszcze tylko Alfa Romeo 75 ;)

Misiek_lbn 

właśnie wydaje mi się że nie docisnęła do końca :)
moim zdaniem to było 94 KM, bo oboje na 2 pedał w podłogę, i powoli dochodziłem, a dopiero jak zmieniła bieg to odszedłem, bo dociągnąłem 2 do końca :)
nie wiem czy ma coś dłubane(z racji naklejki shift-r), ale na niższych obrotach szła lepiej niż corsa :)

Dawidow 

przeważnie te z naklejkami shift-r to serie XD

Rysiek 
Rafał ;)

Auto: jtd

Dawidow napisał/a:
przeważnie te z naklejkami shift-r to serie XD
a to ciekawe ;)

tomczo 

Zaproszone osoby: 1
Wysłany: Pon 06 Sie, 2007   

godzina 22, światła na krańcowej w strone makro. Ja kontra chyba niebieski crx :) Nie chce mi się opisywać, ale pomimo troche spóźnionego startu pod koniec 1 zacząłem odjeżdżać, a po zapięciu 2 jeszcze bardziej :P Mimo to dzięki dla kolegi za zabawe i walke :D

Niuniek 

Zaproszone osoby: 7
Wysłany: Pon 06 Sie, 2007   

a ja szukam po mieście scorpoi habete a na klapie BAD GIRL no juz 2 razy baty dostałem, laska mnie lubi bo za każdym razem jest tak samo 1-2 w przodzie a na 3 jej nie widze :roll:
przyjrzałem sie jej Bardzo dokładnie(na światłach) :lol: bladyna i ma wielki Dekolt :shock:

tomczo 

Zaproszone osoby: 1
Wysłany: Pon 13 Sie, 2007   

Wczoraj miałem kolejnego killa :D Stoje sobie na światłach przy pawiej w strone tunelu na lewym pasie,a na prawym staje astra 2 i 2 młodych panów na pokładzie :) Astra biało-niebieska z kogutami na dachu i napisem policja na drzwiach :) Gazują,więc i ja przygazowałem :) wprawdzie mieli 1.6 16v, ale już na 1 zostali z tyłu :P Wrzuciłem 2 i 3 po czym tylko patrzyłem czy mnie nie gonią na sygnale :) Obczaili,że nie mają szans i stanęli za tunelem za taką dużą barierką i łapali tych.,którzy skręcali w lewo w dworcową :)

Młody
[Usunięty]

Wysłany: Pon 13 Sie, 2007   

hahaha co za kill :P 8-)

toffi lbn 
easy rider

Auto: ZX9R ,Bora,Polo
Wysłany: Sob 18 Sie, 2007   

dzis sp pracy. ja golfem koles scorpio chyba 2.9 motor bo takowa mial nalepke co tu sie duzo rozpisywac od swiatel do swiatel 20 metrow z tylu zstal dziekuje to wszystko

IceMan 

Auto: A3 Sportback
Wysłany: Pią 24 Sie, 2007   

Dzis wyjzdzajac z Inzynierskiej skillowane Corrado to niby szybkie z chromowymi alusami :D:

Misiek_lbn 

Wysłany: Pią 14 Wrz, 2007   

kilka dni temu jechałem sobie po mieście, i przede mną na światłach trafił się Zell w swojej nowej zabawce(mazda 3 2.3 silniczek). Wydaje mi się że ruszył jak trzeba, a ja za nim... jedynką go doszedłem trochę, dwójką znowu kawałek, a na trójce minąłem...
wydaje mi się, że cisnął, ale nie mam pewności do którego momentu :)
starcie chyba będzie należało powtórzyć aby rozwiać wszelkie wątpliwości, ale corsa jakoś jednak się odpycha jak na te 125 źrebaczków :)

[ Dodano: 2007-09-14, 17:07 ]
nic tu się widze nie dzieje :]
dziś miałem pare spraw na mieście do załatwienia, i tak się złożyło, że 3 kolegów się ze mną też wybrało...
także 4 osoby w corsie, i jedziemy sobie :)
wyjeżdżamy z mickiewicza od strony stokrotki, skręcając w kunickiego w stronę miasta
z dolnej części mickiewicza wyjeżdża jakieś audi A4 kombi, niebieskie S line pakiet :)
obaj się zatrzymaliśmy puścić ludzi, ale koleś nieco dziwny, odrazu pchał się na bardziej lewy(znaczy mój) pas...
puszczając go, wiedziałem co będzie :P
koleś przedemną ok półtorej długości zanim zacząłem dobrze jechać, ale ok...
jedynka, na początku zanim ja się wkręciłem na jakieś sensowne obroty(ruszałem powoli, bez obrotów), to on miał ze dwie długości przewagi...
koniec jedynki, jestem bliżej, koniec dwójki na jego zderzaku, 3 mijam i odpuszcza w tym momencie :)
jakiś diesel to był, ale dziwne że dostawał od corsy zapakowanej 4 osobami :)
jak by nie było, mine miał fajną :D:

Pezet 

Auto: Na pedały :D
Wysłany: Sro 19 Wrz, 2007   

wiec;D jade Sobie pewnego pieknego dnia jade lans bans itd :P wiadomo jak to boski... :D: dojezdzam do swiatel patrze a stoi pomaranczowy Dodge wiaodmo jaki model:) stary szybki amerykaniec:) i los chcial ze byl wolny pas obok niego :D nio wiec ja jakos pomyslowy czlowiek :lol: pomyslow bardzo i pewny Siebie :) podjezdzam patrze mlody (dosc mlody) kierownik) oklularki ciemne :) wiec spojrzalem sie na niego wzrokiem dojsc jasnym :) ja powoli ruszam (podjezdzam) koles za czail o co kaman wiec mysle bedzie dobrze :[ :[ :[ nio czerwone i nagle zolte nio i niestey kierownik z Dodga wsytzrelil jak rakieta palac laka :shock: :shock: i pojechal wiec niesety moj przegrany wyscig zakonczyl sie na 1 :D: bo wkladajac 2 juz niestey z 3 dlugosci dostalem :( ale nie ma to jak dobra zabawa i mina ludzi stojacych obok i patrzacych na mnie...hehehe pozdroooooooo

Dawidow 

Wysłany: Sro 19 Wrz, 2007   

Jeśli myśle dobrze to ten dodż robił w Rykach 14s na cwiartke :D

Odpowiedz do tematu